Putovní konference PACE.V4 / Transport a infrastruktura ve scénických uměních zemí V4 Poslední volná místa pro žadatele z ČR a ze Slovenska

Chcete strávit nezapomenutelné prázdniny plné divadla a tance z visegrádského regionu a setkání se zajímavými osobnostmi z celého světa? Využijte možnosti přihlásit se na Putovní konferenci PACE.V4 / Transport a infrastruktura ve scénických uměních zemí V4, která se odehraje ve dnech 4. – 15. června 2016 v Budapešti, Topoľčanech, Žilině, Olomouci, Ostravě, Katowicích a Krakově. Zbývají poslední volná místa pro žadatele z ČR a ze Slovenska s plně hrazenými náklady na celkový pobyt na konferenci. Deadline pro přihlášky je 15. března 2016. 

Hlavním cílem konference je setkání se zástupci scénických umění zemí V4,  seznámení se s jejich tvorbou, posílení jejich spolupráce, kontakt s různými segmenty veřejnosti a zástupci institucí ve vybraných lokalitách V4 a v neposlední řadě angažování dalších účastníků konference (zástupců zemí Východního partnerství, evropských zemí a dalších zemí světa) do současných kulturních a uměleckých kontextů Visegrádského regionu. 

Akronym PACE.V4 (= Performing Arts Central Europe - Visegrad Countries Focus) symbolizuje projekt dlouhodobé spolupráce organizací zabývajících se dokumentací, výzkumem a propagací scénických umění z ČR, Slovenska, Maďarska a Polska (popř. dalších partnerských organizací). 

Projekt realizují následující instituce:

 

Více o konferenci zde: www.performingartsV4.eu. 

Odkaz na registraci je zde.

 Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru