Prezentace projektů CZECH CREATIVE BUSINESS CUP 2016

Přijďte se podívat, seznámit, inspirovat, investovat do kreativních startupů. Na akci MashUP - Impact HUB Praha budou 15. září prezentovány projekty CZECH CREATIVE BUSINESS CUP 2016 a vyhlášen vítěz, který se vydá v litopadu na mezinárodní finále do Kodaně.

Co to je Impact Hub MashUp?

Mix prezentací a projektů, které si zaslouží vaši pozornost. Zveme hosty napříč obory a vybíráme ty, kteří mají skvělý nápad, extra úspěch nebo silné a inovativní myšlenky. V rychlém sledu pak pomocí slidů a krátkých vystoupení představí, na čem pracují, a nasdílí to nejdůležitější, co se ve svém podnikání naučili. Na programu je i networkingová hra a after party, při které se můžete seznámit třeba přímo s řečníky.

PROGRAM

19:30 začátek prezentací
21.00 vyhlášení vítěze a zahájení networkingu
21.30 raut a after party

V čem je MashUp výjimečný?

Předně: Na akci bude své projekty tentokrát prezentovat také šest finalistů prvního ročníku soutěže Creative Business Cup CZ!

Dáváme si záležet na výběru prezentujících a pokud vás někdo zaujme, bez problémů vás propojíme. Na MashUpu můžete také nasát spoustu inspirace pro své vlastní podnikání. A jako již tradičně bude vítěznému projektu udělena finanční odměna, tedy vše, co ten večer vybereme na vstupném. Veřejnost tak poprosíme o symbolických 100 Kč.

Více informací získáte na webových stránkách Creative Business Cup a naší facebookové události.Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru