POZVÁNKA: Workshopy Theatron v roce 2015

Projekt Theatron, který spojuje instituce z oblasti divadla (repertoárová divadla, festivaly, menší i větší instituce) připravuje na rok 2015 celkem tři workshopy. První z nich zaměřený na práci s publikem se uskuteční v září 2015 v Uppsale. Druhý, který se věnuje politickému aspektu divadelní produkce, proběhne v pražském Divadle Archa v říjnu. V posledním workshopu, který proběhne v listopadu v Římě, se účastníci zaměří na kombinování digitálních a analogových principů v rámci performance. Registrace jsou již spuštěny. Zároveň se mohou do projektu zapojit další partnerské organizace.

Theatron je projektem široké kreativní spolupráce s mezinárodními koprodukcemi a adaptacemi, ale také didaktickým, sociálním a komunikačním projektem.

K dosažení cílů projektu Theatron si organizátoři stanovili podrobný a ambiciózní pracovní program, který kombinuje umělecké spolupráce (hostování představení, adaptace, koprodukce, rezidence) a aktivity na zapojení publika (průzkum publika, CRM, marketing a nová média, vzdělávací aktivity a další) jako i aktivity pro zajištění dlouhodobé propagace této spolupráce a jejich výstupů (publikace, konference, curricula).

KNOWING YOUR AUDIENCES - DEVELOPING A RESEARCH FRAMEWORK (24 - 25 září 2015, Uppsala Stadsteater, Uppsala)

ENGAGING SOCIETY - THE ROLE OF POLITICAL THEATRE (19 - 20. října 2015, Divadlo Archa, Praha) 

BEYOND PERFORMANCE- COMBINING ANALOGUE & DIGITAL(12 - 13. listopadu 2015, Fondazione Romaeuropa, Řím)Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru