Na PQ 2015 se vstupenkou z divadla, galerie, kina či festivalu, tramvají nebo metrem

V rámci 13. ročníku Pražského Quadriennale, které se uskuteční ve dnech 18. – 28.6. 2015, mají kulturní fanoušci z Prahy i z regionů jedinečnou příležitost získat zvýhodněné vstupné, které se vztahuje na všechny lokace v historickém centru Prahy. Po předložení vstupenek z partnerských divadel, galerií, muzejí či festivalů zapojených do kampaně PQ'15 získají návštěvníci až 50% slevu na jednodenní vstupné na Pražské Quadriennale.

Kromě divadel, kin, muzejí a galerií se zvýhodněné vstupné na PQ´15 týká také návštěvníků Prague Fringe, festivalu Tanec PrahaMezinárodního festivalu Divadlo evropských regionů. Sleva se vztahuje také na všechny vstupenky zakoupené prostřednictvím zapojených členů Sítě turistických informačních center.

Nárok na 50% slevu na PQ'15 mají také všichni návštěvníci, kteří predloží jízdenku Dopravního podniku hlavního města Prahy. Sleva se vztahuje na všechny jízdenky a kupony.

Jak získat zvýhodněné vstupné na PQ’15? Stačí, když přinesete na hlavní pokladnu PQ'15  do Galerie hlavního města Prahy - Colloredo-Mansfeldského paláce (Karlova ulice, Praha 1) vstupenku z některé z partnerských institucí/ akcí PQ'15.  Nárok na slevu vzniká po předložení vstupenek zakoupených v období od 1. 2. do 27. 6. 2015.

Do kampaně je zapojeno na 50 institucí z celé ČR a kompletní seznam najdete na www.pq.cz.Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru