Jubilejní 5. ročník Noci divadel proběhne 18. listopadu 2017

Institut umění – Divadelní ústav jako hlavní koordinátor projektu Noc divadel 2017 otevřel registraci pro nadcházející ročník. Jubilejní pátý ročník Noci divadel, který připadá na 18. listopadu, se pod heslem „Forever Young“  zaměří především na náctileté publikum. 

Česká Noc divadel patří již tradičně k největší akci v rámci mezinárodního projektu European Theatre Night, jehož je součástí. Čtvrtého ročníku Noci divadel se v České republice zúčastnilo na 50 000 návštěvníků, kteří zavítali do některého ze 130 divadel v 31 městech. Čtvrtý ročník Noci divadel se kromě České republiky konal také v Chorvatsku, Rakousku, Bulharsku a na Slovensku. Noc divadel poskytuje divákům možnost zažít v divadle program, který se jindy v roce neopakuje. V roce 2016 si mohli diváci prohlédnout divadelní zákulisí, zúčastnit interaktivních představení, soutěží a například také diskuzí.

Registrace pro jubilejní 5. ročník byla otevřena 2. května a potrvá do 30. září 2017. Zapojit se mohou jak velká kamenná divadla , tak nezávislé soubory , kulturní organizace , spolky i jednotlivci.

Registrační formulář ZDE

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz k registračnímu formuláři, prosím, kontaktujte  Kláru Kadlecovou (klara.kadlecova@divadlo.cz). V případě jakéhokoliv dotazu k Noci divadel, prosím, neváhejte se obrátit na koordinátorku projektu Viktorii Schmoranzovou (viktorie.schmoranzova@divadlo.cz ). 
Novinky a další organizační připomínky budeme již šířit pouze mezi zaregistrovaná divadla a soubory.

Viktorie Schmoranzová - koordinátorka projektu Noc divadel 2014 
T +420 224 809 196 
M +420 607 624 885 
noc@divadlo.cz
viktorie.schmoranzova@divadlo.cz

www.nocdivadel.czNaše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru