Informační den programu Interreg Europe

Informační den pro veřejnost z řad zájemců o účast ve 2. výzvě programu INTERREG EUROPE se uskuteční ve čtvrtek 31. března 2016 od 10 hodin na Václavském nám. 31, prostor nadace ABF, Praha 1. Na seminář se reistrujte do 28. 3. 2016, 12 hod. 

Na semináři budou představeny mimo jiné výsledky 1. výzvy a podmínky výzvy druhé, jež bude otevřena od 5. 4. do 13. 5. 2016. 

Semináře se zúčastní paní Erika Fulgenzi ze Společného sekretariátu programu INTERREG EUROPE z francouzského Lille, která v rámci semináře umožní zájemcům individuální konzultace projektových záměrů. Zájemci o individuální konzultace se musí zaregistrovat zde: http://www.interregeurope.eu/account/registration/ a poté zanést do systému svůj záměr. V registraci by měla být kolonka „zažádat o konzultaci na Národním dni“. Poté by Vaše místo mělo být pevně zarezervované. Přesné informace na vyžádání upřesníme později, nyní se nastavuje rezervační systém na konzultace.

Před vlastní registrací si doporučujeme projít následující odkaz, kde po zodpovězení otázek bude jasné, zda je zrovna Váš záměr relevantní a má smysl ho konzultovat. http://www.interregeurope.eu/self-assessment/

Počet individuálních konzultací je omezen. Počítáme s časovým rozmezím 14:00-16:30.

Rádi bychom upozornili, že konzultace budou probíhat pouze v anglickém jazyce. Zároveň část prezentací bude přednesena v anglickém jazyce bez tlumočení.

Balíček pro žadatele ve 2. výzvě je ke stažení zde: http://www.interregeurope.eu/projects/apply-for-funding/

Registrace na seminář na www.dotaceeu.cz/cs/Jak-na-projekt/Vyzvy-a-akce-%281%29/Narodni-informacni-den-programu-INTERREG-EUROPE 

 Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru