Dánský Aalborg Karneval hledá partnery pro zavádění nových byznys modelů pořádání outdoor akcí - výzva

Organizátoři jsou v této aktivitě sami značně úspěšní, jelikož až 90% jejich financování kryjí neveřejné zdroje (sponzoři, lístky..). Na projekt je stanoven rozpočet 3,7 milionů eur. Uchazeči by měli spadat do oblasti pořádání velkých, veřejných akcí a událostí a mít chuť si nalézt nové finanční zdroje, zvýšit svou ekonomickou soběstačnost a snížit závislost na veřejných zdrojích. Uzávěrka je 23. listopadu 2016.

Aalborg Karneval je neziskovou organizací, která pořádá největší karnevalovou událost v severní Evropě s návštěvností až 250 000 lidí. Mimo to pořádá další akce v dánském Aalburgu.

Cílem projektu je vytvoření finančně životaschopných, otevřených, veřejných událostí napříč Evropou, a to prozkoumáním nových byznys modelů a zdrojů příjmů. Spolupráce důvěryhodných a zavedených partnerských organizací položí základ pro ekonomicky udržitelné události, které se obejdou i bez veřejných financí. Vznikne sada nástrojů, katalog, sloužící jako směrnice či instrukce pro implementaci řečených modelů, i sloužící jako postupná příručka, obsahující rovněž adresář kontaktů na subjekty zběhlé v této oblasti.

Hledají se organizace zkušené s organizací akcí pro více než 10 000 lidí. Každý z partnerů se bude moci zúčastnit pořádaných seminářů a vyzkoušet si prezentované praktiky na své vlastní akci.

Více informací hledejte v dokumentu.

Dokument

kresten@aalborgkarneval.dkNaše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru

Norské fondy

Edice Box

Mezikulturní dialog

IDU na Facebooku:

↑ nahoru